OFERTA REGENERACJI

Proces regeneracji filtra cząstek stałych po jego demontażu, musi być przeprowadzony bardzo skrupulatnie i w ściśle kontrolowanych warunkach. Niezbędny do tego jest dobrze wyszkolony personel, oraz profesjonalne wyposażenie warsztatu.

Przed przystąpieniem do regeneracji filtra dokonujemy dokładnych oględzin monolitu, aby upewnić się, czy filtr DPF kwalifikuje się do naprawy (czy nie jest wytopiony, popękany, ukruszony i czy nie jest zaklejony jakimiś substancjami chemicznymi lub uszczelniającymi).

Po dokładnych oględzinach następuje czyszczenie filtra cząstek stałych DPF. Pierwszy krok to wstępne oczyszczanie i kontrola czy nie pojawiają się jakieś wcześniej niewidoczne uszkodzenia. Drugi krok to właściwe czyszczenie. Ostatnim elementem jest osuszanie filtra.

Wyczyszczony filtr jest w 98 % jak NOWY!

Zalety naszej metody regeneracji:

● brak ingerencji mechanicznej w strukturę filtra/katalizatora,

● czyścimy wszelkiego rodzaju filtry cząstek stałych oraz katalizatory (także z technologią SCR), zarówno do samochodów osobowych (również euro 6) jak i pozostałych,

● rezultaty regeneracji sprawdzamy testem przeciwciśnienia przed i po cyklu czyszczenia,

● nie wpływamy negatywnie na środowisko – pracujemy w obiegu zamkniętym, czyli żadne pyły i zapachy nie wydobywają się na zewnątrz,

● nie rozcinamy filtrów,

● nie wypalamy filtrów,

● nie spawamy filtrów,

● nie używamy chemii która niszczy filtry i środowisko,

Dzięki naszej metodzie każdy klient zaoszczędzi kilkanaście tysięcy złotych, bo nie będzie musiał kupować nowego filtra cząstek stałych.
Pamiętaj ! Nowe prawo skutecznie wyeliminuje z użytku samochody z usuniętym filtrem DPF!